STM Çevre

Biz Kimiz :

ÇED ve çevre konusunda 2001 yılında faaliyete başlayan mühendislik firmamız, 2007 yılı şubat ayında konusunda uzman kişileri bir araya getirerek STM ÇEVRE MÜHENDİSLİK MADENCİLİK İNŞAAT ARITMA TAAHHÜT TİC ve LTD. ŞTİ. ünvanını alarak kurumsallaşma yolunda ilk adımını atmıştır.

Her sektörden sayısız proje, danışmanlık hizmetlerine imza atan şirketimiz kurulduğu günden bu güne, konusunda uzman kadrosuna her türlü eğitim ve sertifikayı alarak, bilinçli, daha profesyonel bir kadro ile çalışmasına devam etmektedir.

Şirketimiz, çalışanlarımızın sektöründe edinmiş olduğu tecrübe, profesyonel anlayış ve şirketimiz bünyesinde gerçekleştirmiş olduğumuz projeler neticesinde Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan 102 belge numaralı ÇED Yeterlik Belgesi almıştır. Ancak her konuda daha yetkin, yetişmiş personel çıtasını daha yukarılara taşımak isteğimiz, bu süreçte aldığımız ISO:14001(Çevre Yönetim Sistemi), TS 18001(OHSAS) (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) İç Tetkikçi Belgelerimiz, TSE EN ISO/IEC 17025 Laboratuar Deney ve Kalibrasyon Eğitimi ve sertifikaları ile yetinmeyip Çevre Ölçüm ve Kalibrasyon Laboratuarı ile daha geniş ufuklara yol alacaktır.

Amacımız; konusunda uzman, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile kaliteli, güvenilir, tarafsız çalışma prensibimiz ile oluşturduğumuz ve oluşturacağımız projelerle doğru yere ve sonuca ulaşmaktır.

Kadromuz :

bu bölüm kısa bir süre sonra genişletilecektir.

Sertifikalarımız :

bu bölüm kısa bir süre sonra genişletilecektir.